Zniżki w opłatach - ogłoszenia - Studium Policealne Wrocław - Szkoły policealne WSZ Edukacja
Grupa "Edukacja" :

Wrocław

|

Wydział Kłodzko

|

Wydział Kępno

|

Synergy Trainings

|

Języki Obce

|

Technikum

|

Liceum

|

Policealne

Zniżki w opłatach

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami w opłatach za studia.

PROMOCJA RODZINNA

25% taniej - skorzystaj z okazji 

1. Informacja dotycząca „promocji rodzinnej” została zamieszczona na  stronie wroclaw.wszedukacja.pl w serwisie dla kandydatów (podstrona: strefa kandydatów). Skierowana zatem jest do kandydatów na studia w WSZ Edukacja, czyli tych osób które składały, bądź też składają podania o przyjęcie na pierwszy rok studiów  2010/11. Takiej informacji nie było w serwisie dla studentów. 

2. „Promocja rodzinna” obejmuje wszystkich rekrutujących się na studia I lub II stopnia w Wyższej Szkole Zarządzania Edukacja w roku 2010/11, którzy spełniają podstawowy warunek – mają w pierwszej grupie pokrewieństwa osobę lub osoby, które są absolwentami lub studentami WSZ Edukacja. Do pierwszej grupy pokrewieństwa zaliczamy takie osoby jak: małżonek, dzieci, wnuki, prawnuki, rodzice, dziadkowie i pradziadkowie, pasierb, zięć, synowa, rodzeństwo, ojczym, macocha, teściowie.

Zniżka wynosi 25% kwoty czesnego dla osoby rekrutującej się (przez okres 1 roku).

 

PAKIET ABSOLWENCKI - dotyczy naboru na rok akademicki 2010/11

Absolwentom szkół „Edukacja” (licea, szkoły policealne, studia I stopnia, studia II stopnia, studia podyplomowe, kursy) przysługuje zniżka w wysokości 10 % na wszystkie kolejne usługi świadczone przez WSZ Edukacja i OKiDZ Edukacja (przez pierwszy rok trwania usługi)


Promocje nie sumują się.
Istnieje możliwość wyboru jednej z 2 opcji.
 
Szczegółowe zasady przyznawania ulg określa "Regulamin stałych akcji promocyjnych" dostępny do pobrania na dole strony wraz z drukiem wniosku o udzielenie ulgi.